با تمرکز بر پیاده روی اربعین حسینی در قم؛ کارگاه تکنیک های رسانه ای برگزار می شود به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، کارگاه تکنیک های رسانه ای با تمرکز بر پیاده روی اربعین حسینی در قم برگزار می شود.

این دوره با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مهدی علیزاده ، معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی آغاز خواهد شد و سهیل اسعد، حجت الاسلام مصطفی اسماعیلی، روح الله رفیعی، حامد حجتی، سید حمیدرضا قادری و امیر حسامی نژاد در این دوره تدریس خواهند داشت.
ثبت نام در این کارگاه تا روز چهارشنبه ۱۰ مهر صورت خواهد پذیرفت و زمان و مکان برگزاری کارگاه روز پنجشنبه ۱۱ مهر ماه از ساعت ۸ صبح تا اذان مغرب در سالن همایش های پژوهشگاه علوم وفرهنگ اسلامی واقع در قم، ابتدای خیابان معلم خواهد بود.
در پایان کارگاه به شرکت کنندگان گواهی حضور از طرف معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی ارائه خواهد شد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات و ثبت نام می توانند به پرتال دفتر تبلیغات اسلامی(www.Dte.ir) و یا سایت اشراق مراجعه کنند.
به گزارش خبرگزاری ایسکا، کارگاه تکنیک های رسانه ای با تمرکز بر پیاده روی اربعین حسینی به همت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و با موضوعات «ظرفیت های بین الملل اربعین» ، «بازنمایی اربعین در رسانه» ،«عکاسی مستند» ، «مستند سازی با موبایل، «سوژه یابی وروایت نویسی» و «مدیریت سفر» برگزار می شود.
منبع: اختصاصی/ایسکا
کلمات کليدي
ستاد اربعین, حجت الاسلام مهدی علیزاده, فضای مجازی
 
امتیاز دهی
 
 

[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 168
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما