اخبار
1399/1/18 دوشنبه
 • آیه ۱۴ سوره «فاطر»؛ حاکم بر احوال امروز جامعه
  رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم گفت: آیه ۱۴ سوره فاطر اکنون حاکم بر اوضاع و احوال زندگی ماست. خداوند در این آیه می‌فرماید که اگر در جریان امری قرار گرفتید با خبرگان آن امر ارتباط برقرار کنید و امروز خبرگان جامعه ما قرنطینه خانگی و فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت بهداشت را به طور منظم سفارش می‌کنند.
1399/1/9 شنبه
1399/1/2 شنبه
 • صبر و استقامت ملت ایران در برابر مشکلات و دشمنی ها، ریشه قرآنی دارد
  رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآنِ پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با تاکید بر اینکه صبر و استقامت ملت ایران در برابر مشکلات و دشمنی ها، ریشه قرآنی و دینی دارد، تصریح کرد: در بحث مقابله با ویروس کرونا در سایه همدلی دولت و ملت، تا حدود زیادی، موفقیت های قابل قبولی حاصل شد که البته این ها کافی نیست و لذا نیازمند تداوم همکاری مردم و هوشیاری مضاعف مسئولان هستیم.
1399/1/1 جمعه
 • پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند. متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:
1399/1/1 جمعه
 • متن پیام تبریک رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به مناسبت آغاز سال 1399
  پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی(ایسکا): حجت الاسلام والمسلمین دکتر نجف لک زایی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹9ضمن تبریک سال جدید به همکاران پژوهشگاه، گزارشی از اهم اقدامات انجام شده و توفیقات این پژوهشگاه در سال ۱۳۹8 را ارائه کردند. متن کامل پیام نوروزی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به این شرح است:
1398/12/27 سه‌شنبه
رویدادها
آثار علمی

کتاب ها

نشریات

نشست های علمی

یادداشت ها و مقالات

کتاب ها

نشریات

نشست های علمی
 • کرسی ترویجی «افسانه ابن سبا؛ گزارش
  این کرسی ترویجی با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ذاکری به عنوان ارائه دهنده بحث و حجت الاسلام و المسلمین دکتر یدالله حاجی زاده در جایگاه ناقد، روز یکشنبه بیست و دوم دی ماه ساعت ده صبح در سالن کنفرانس علامه طباطبائی مرکز همایش های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد. 
 • کرامت ذاتی تابع سیره عقلاست
  ـ پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی امروز میزبان کرسی ترویجی نقد و نظر با موضوع «تبیین جایگاه فقهی کرامت» با حضور استادان حوزه علمیه بود؛ خادمی کوشا در این کرسی بر تعارض کرامت مدنظر عقلا با قرآن تأکید کرد و ایازی، کرامت ذاتی را تابع سیره عقلا می‌دانست.

یادداشت ها و مقالات
گفتگوهای علمی
گزارش تصویری
پایگاه های اطلاعاتی علمی پژوهشی
ویدئو ها
[Part_Lang] [Part_Search]
[Part_TopMenu] [Part_Banner]
[Part_Adv]
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما