به منظور اجرایی کردن تفاهم نامه همکاری میان جامعه الزهراء(س) وپژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی نشست معاون محترم پژوهشی جامعه الزهرا(س) و مدیران همراه با مدیر و همکاران کتابخانه‌های پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
به گزارش بخش اطلاع رسانی اداره کتابخانه ها و اسناد معاونت پژوهشی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، سرکار خانم حقانی معاون محترم پژوهشی جامعه الزهراء(س) به همراه خانم های محترم هاشمی، مدیر کل اداره امور پژوهشی؛ مالمیر، مدیر اداره امور پژوهشگران؛ چیت ساز، مدیر اداره برنامه ریزی و ارزیابی و حسینی مدیر اداره پشتیبانی های پژوهشی نشستی با مدیر و همکاران کتابخانه های پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار کردند.
این نشست در روز یک شنبه 1397/11/07 در پژوهشگاه و در راستای اجرایی کردن تفاهم نامه همکاری میان جامعه الزهراء(س) وپژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد.
در آغاز نشست آقای دکتر سید علی سادات فخر در باره تغییرات راهبردی در مدیریت کتابخانه ها متناسب با نیازهای روز صحبت کرد. وی آمادگی خود و همکارانش را برای هم افزایی هر چه بیشتر در حوزه کتابداری، مدیریت دانش، پیشینه شناسی، برگزاری کارگاه، تبادل منابع و اشاعه اطلاعات اعلام کرد.
در ادامه معاون محترم پژوهشی جامعه الزهراء(س) سرکار خانم حقانی ضمن بیان وضعیت موجود در حوزه معاونت پژوهشی تهیه پیوست عملیاتی برای تفاهم را امری ضروری دانست و از مدیر و همکاران اداره کتابخانه ها و اسناد برای نشست و بازدید از جامعه الزهراء(س) دعوت به عمل آورد.
حجت الاسلام و المسلمین عراقی مدیر محترم اداره همکاری های علمی که این نشست با هماهنگی ایشان برگزار شد، ضمن خوش آمدگویی به مهمانان گرانقدر ابراز امیدواری کرد که بتوان هرچه سریعتر تفاهم نامه همکاری علمی یمان این دو موسسه بزرگ حوزوی به نتایج پر بار بینجامد.
پایان بخش نشست بازدید از تالارها و مخازن اداره کتابخانه ها و اسناد پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی بود.
 
منبع: اداره کتابخانه ها و اسناد پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
کلمات کليدي
اخبار اداره کتابخانه ها و اسناد پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی, جامعه الزهرا
 
امتیاز دهی
 
 

[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 49
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما