با همکاری پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی انجام می شو.د: برگزاری وبینار اجتماعی و فرهنگی کرونا وبینار اجتماعی و فرهنگی کرونا از سوی دانشکده معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق(ع) و مرکز مطالعات اجتماعی تمدنی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ایسکا (پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی)، دومین وبینار ملی علوم انسانی و اجتماعی و بحران کرونا با موضوع «نهاد دین و بحران جهانی، فرصت‌ها و تهدیده؛ دین اجتماعی در محاصره کرونا» از سوی دانشکده معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق(ع) و مرکز مطالعات اجتماعی تمدنی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار می‌شود.

در این وبینار، علیرضا شجاعی‌زند، استاد دانشگاه تربیت مدرس؛ علی انتظاری، استاد دانشگاه علامه طباطبایی؛ کریم خان‌محمدی، استاد دانشگاه باقرالعلوم(ع) و علیرضا افضلی و نورالدین زندیه، اساتید دانشگاه امام صادق(ع) سخنرانی می‌کنند.

همچنین علی الهی خراسانی، از اعضای بنیاد پژوهش‌های آستان قدس، محمد کاظمی و علی جعفری، استادان پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، و رسول علم‌الهدی، استاد دانشگاه امام حسین(ع) از دیگر سخنران این نشست هستند.

این وبینار یکشنبه، ۲۵ اسفندماه، از ساعت ۱۵ تا ۱۸ از طریق لینک وبینار در سامانه مجازی دانشگاه امام صادق(ع) به نشانی https://vc.isu.ac.ir/ch/isu-conf برگزار می‎شود.
منبع: اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
کلمات کليدي
اخبار مرکز مطالعات اجتماعی و تمدنی
 
امتیاز دهی
 
 

[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 91
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما