در مصاحبه ای در نمایشگاه تهران مطرح شد: دو کتاب تازه از محمود ملکی‌راد در نمایشگاه عرضه شد محمود ملکی‌راد، محقق و عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی از عرضه دو عنوان کتاز تازه خود در نمایشگاه امسال کتاب تهران خبر داد. محمود ملکی‌راد محقق و عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ایسکا، با اشاره به انتشار دو عنوان کتاب خود از سوی این پژوهشگاه و عرضه آنها در نمایشگاه امسال کتاب تهران، گفت: کتاب «خانواده و زمینه‌سازی ظهور» به موضوع نقش فرد و خانواده مسلمان در تربیت ولایی نسل منتظر می‌‌پردازد و برای ایفای درست این نقش، از فنون تربیت نسل ولایی زمینه‌سازان ظهور، بحث کرده است.
ملکی راد به کتاب «کارکردهای اجتماعی اعتقاد به مهدویت» نیز اشاره کرد و افزود: در این کتاب هم کارکرد اجتماعی مهدویت در ساحات فرهنگ، نهادهای اجتماعی و نظام اجتماعی مورد ارزیابی قرار گرفته است.
این عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان اینکه کتاب سومی هم با عنوان «نقش انتظار در تعالی خانواده» به قلم بنده در دست چاپ و نشر توسط پژوهشگاه است، ادامه داد: علاوه بر این کتب، دو عنوان کتاب دیگر از بنده توسط ناشران دیگر نیز به چاپ رسیده است که عبارتند از: «قرآن و سنت‌های الهی» و «حکومت در نهج‌البلاغه آموزه‌ها و راهکارها».

 
منبع: پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی
کلمات کليدي
اخبار پژوهشکده مهدویت و آینده‌پژوهی, حجت الاسلام والمسلمین محمود ملکی راد
 
امتیاز دهی
 
 


مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب

مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 35
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما