به همت مرکز همکاری های علمی و بین الملل و پژوهشکده اخلاق و معنویت روش شناسی اخلاق کاربردی؛ معرفی و نقد قیاس گرایی پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی (ایسکا): پژوهشکدۀ اخلاق و معنویت، کرسی ترویجی با موضوع «روش شناسی اخلاق کاربردی؛ معرفی و نقد قیاس گرایی (نظریه گرایی اخلاقی)» را در روز یکشنبه 14 بهمن برگزار می کند

به گزارش خبرنگار ایسکا: پژوهشکدۀ اخلاق و معنویت، در راستای کرسی های ترویجی عرضه و نقد ایدۀ علمی، کرسی ترویجی «روش شناسی اخلاق کاربردی؛ معرفی و نقد قیاس گرایی (نظریه گرایی اخلاقی)» را در روز یکشنبه 14 بهمن 97 با حضور و ارائۀ حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی اسلامی برگزار خواهد کرد.

در این کرسی ترویجی که از ساعت 10 الی 12 برگزار می شود، حجج اسلام آقایان: دکتر مهدی علیزاده (رئیس پژوهشکده اخلاق و معنویت) و دکتر حسن بوسلیکی (مدیر گروه تربیت پژوهشکده) به عنوان ناقد حضور خواهند داشت.

این کرسی ترویجی که به همت پژوهشکده اخلاق و معنویت و مرکز همکاری های علمی و بین المللِ پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تشکیل می شود، در خیابان معلم و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در تالار امام مهدی (عج) برگزار خواهد شد.

علاقه مندان به شرکت در این کرسی تا ساعت 12 روز شنبه 13 بهمن فرصت دارند با مراجعه به https://evend.com/WvEUI  برای حضور در جلسه ثبت نام نمایند.


 
منبع: تولید محتوای مرکز همکاری های علمی و بین الملل پژوهشگاه
کلمات کليدي
اخبار مرکز همکاری های علمی, نشست علمی, کرسی ترویجی
 
امتیاز دهی
 
 


مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 45
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما