پانزدهم آبان کتاب «درآمدی بر اندیشه سیاسی امام موسی صدر» رونمایی می شود

نشست هفتگی شهر کتاب در روز سه‌شنبه پانزدهم آبان ساعت ۱۶:۳۰ به رونمایی کتاب «درآمدی بر اندیشه‌ی سیاسی امام موسی صدر» اختصاص دارد که با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسن اختری، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر منصور میراحمدی، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حمیدرضا شریعتمداری، دکتر شریف لک‌زایی در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه سوم برگزار می‌شود.
درآمدی بر اندیشه‌ سیاسی امام موسی صدر:
فهم منظومه فکری متفکران و اندیشمندان به خودی خود جذاب است و اگر صاحب اندیشه، امام موسی صدر باشد، این جذابیت افزون خواهد شد. جامعه متکثر و چند فرهنگی لبنان در کنار نگاه جامع‌نگر و اندیشمندانه‌ امام موسی صدر و نیز تمایزات شخصیتی وی، او را به «مصلحی متفکر» و «کنشگری اندیشمند» بدل ساخت. به تازگی کتاب «درآمدی بر اندیشه‌ی سیاسی امام موسی صدر» به قلم شریف لک‌زایی منتشر شده است که در این اثر سعی شده تا حد امکان نقاط تلاقی «اندیشه و عمل» وی به مخاطب نشان داده شود.
نشست هفتگی شهر کتاب در روز سه‌شنبه پانزدهم آبان ساعت ۱۶:۳۰ به رونمایی کتاب «درآمدی بر اندیشه‌ سیاسی امام موسی صدر» اختصاص دارد که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن اختری، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر منصور میراحمدی، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حمیدرضا شریعتمداری، دکتر شریف لک‌زایی در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه سوم برگزار می‌شود.

 
منبع: پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
كلمات كليدي : اخبار

تاریخ خبر: 1397/8/10 پنجشنبه
تعداد بازدید کل: 55 تعداد بازدید امروز: 1
 
امتیاز دهی
 
 

[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 56
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما