طی حکمی از سوی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی انجام شد:

سرپرست  «معاونت منابع انسانی و پشتیبانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی»

طی حکمی از سوی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی جناب آقای احمد احسائی به عنوان سرپرست  «معاونت منابع انسانی و پشتیبانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی» تعیین شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ایسکا  (پژوهشگاه علوم و  فرهنگ اسلامی) طی حکمی از سوی معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی  و رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی  دکتر نجف لک زایی، سرپرست  «معاونت منابع انسانی و پشتیبانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی» منصوب شد ،مطابق با این حکم جناب آقای احمد احسائی به عنوان سرپرست این معاونت انتخاب شده اند در متن حکم آمده است:
فاضل ارجمند  جناب آقای  احمد احسانی(زید عزه) 
نظر به مراتب علمی، تعهد، توان‌مندی و سوابق ارزش‌مند  مدیریتی به موجب این حکم به عنوان سرپرست  «معاونت منابع انسانی و پشتیبانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی» منصوب می‌شوید.
تأمین نیروی انسانی کارآمد و به‌کارگیری آنان در جایگاه مناسب، پشتیبانی از تمامی عرصه‌های فعالیت پژوهشگاه و اهتمام به انضباط و صرفه‌جویی در راستای تحقق اهداف و  مأموریت‌های پژوهشگاه و دفتر تبلیغات اسلامی، مطابق مقررات، از اهم فعالیت‌های این معاونت می‌باشد. انتظار می‌رود با همکاری مدیران و همراهی کارکنان و با بهره‌گیری از تجربه و تدبیر خود  و تقویت تعامل سازنده  با  مدیران   مجموعه، زمینه انجام روان، منظم و ارتقای بیش‌تر  امور  مربوط  را  فراهم سازید.
فرصت را مغتنم شمرده، از تلاش‌های خالصانه،  ارزش‌مند و مؤثر برادر گرامی جناب آقای دکتر علی اکبری‌معلم در دوران تصدی پست مذکور تقدیر و تشکر نموده  و  برای ایشان، از خدای متعال، توفیق روزافزون مسألت می‌نمایم.
نجف لک‌زایی
معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی
و رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
منبع:پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

09:531399/1/30
تعداد بازدید: 317
 
امتیاز دهی
 
 

[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 318
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما