مصطفی صادقی تندیس

الملهوف
اهدای تندیس جشنواره کتاب سال عاشورا به کتاب «تصحیح و منبع‌شناسی کتاب الملهوف» پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی(ایسکا): کتاب «تصحیح و منبع‌شناسی کتاب الملهوف» نوشته حجت الاسلام والمسلمین مصطفی صادقی عضو هیأت علمی پژوهشکده تاریخ و سیره اهل بیت علیهم السلام پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی موفق به اخذ تندیس جشنواره کتاب سال عاشورا گردید.  
دومین دوره کتاب سال عاشورا از سوی بنیاد دعبل روز سه شنبه ۱۴/۶/۹۶ در محل یادمان شهدای هفتم تیر در سرچشمه تهران برگزار شد. در این جشنواره دوسالانه، ۲۴۳ اثر در محورهای مختلف پژوهشی، تاریخ و فرهنگ، گروه هنر، شعر و ادب، ادبیات کودکان، تعزیه و ادبیات نمایشی جمع‌آوری شده که ۴۱ اثر آنها به مرحله نهایی راه یافته است.
دومین دوره کتاب سال عاشورا  از سوی بنیاد دعبل روز سه شنبه ۱۴/۶/۹۶ در محل یادمان شهدای هفتم تیر در سرچشمه تهران برگزار شد.
در این جشنواره دو سالانه، ۲۴۳ اثر در محورهای مختلف پژوهشی، تاریخ و فرهنگ، گروه هنر، شعر و ادب، ادبیات کودکان، تعزیه و ادبیات نمایشی جمع‌آوری شده که ۴۱ اثر آنها به مرحله نهایی راه یافته است. از این مجموعه در مرحله نهایی، ۷ اثر برگزیده و ۷ اثر شایسته تقدیر شد. به آثار برگزیده تندیس جشنواره تقدیم شد.
از پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی کتاب تصحیح و منبع‌شناسی کتاب الملهوف نوشته مصطفی صادقی و تهیه شده در پژوهشکده تاریخ و سیره اهل‌بیت(ع) موفق به اخذ تندیس این جشنواره گردید.
منبع: اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
 
امتیاز دهی
 
 


مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب

مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 1904
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما