به همت پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی انجام می‌شود:

رونمایی از پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی

پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی(ایسکا): به منظور سامانمند کردن تدوین و سازماندهی اطلاعات و دانش در حوزه علوم اسلامی، پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر نجف لک زایی معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و ریاست پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و جناب آقای دکتر مازیار امیرحسینی رونمایی  می شود.
پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی، سامانه ای روزآمد است که برایند تلاش های محتوایی و فنی پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی، بر اساس آخرین استانداردهای این حوزه بوده. این پایگاه شامل  بیش از 320 هزار  اصطلاح کنترل شده (تاکنون) می‌باشد و علاوه بر جستجو، بخش‌هایی نظیر فرهنگ نامه، نمایه و تعیین دامنه نیز در آن گنجانده شده است.
قابل ذکر است مراسم رونمایی رسمی این پایگاه، ساعت 10:30 یکشنبه سوم اردیبهشت سال‌جاری، در محل سالن همایش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار می‌گردد.
در این جلسه حجج اسلام آقایان دکتر نجف لک زایی(ریاست پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی)، محمد هادی یعقوب نژاد(معاون پژوهشی پژوهشگاه) و دکتر مازیار امیر حسینی (عضو هیات علمی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی) به ایراد سخن خواهند پرداخت.
شرکت برای عموم علاقه مندان آزاد است.
منبع:پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی

07:441396/1/30
تعداد بازدید: 591
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
  • مطالب مرتبط
  • پربازدیدترین مطالب

Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما