رئیس مرکز همکاری های علمی و بین الملل تشریح کرد

کارگاه های دانش افزایی و مهارت افزایی اعضای هیئت علمی در سال 98

دکتر اسفندیار رئیس مرکز همکاری های علمی و بین الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به تشریح فعالیت های مرکز همکاری های علمی و بین الملل در برگزاری کارگاه های دانش افزایی و مهارت افزایی در سال 98 پرداخت. 
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی  به نقل از  مرکز همکاری های علمی و بین الملل  وی گفت: سال 98، در مجموعه بیست کارگاه دانش افزایی و مهارت افزایی برای اعضای هیئت علمی  برگزار شد. 
اسفندیار افزود: مجموع ساعات برگزار شده شامل 63 ساعت با حضور 369 نفر و 1476 نفر ساعت بوده است. 
وی در ادامه تصریح کرد برای برگزاری این کارگاه ها مرکز همکاری ها با پژوهشکده های اخلاق و معنویت، علوم  و اندیشه سیاسی، مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی، اداره فناوری اطلاعات همکاری داشته است. همچنین مراکز و دانشگاه های خارج از پژوهشگاه همچون دانشگاه حضرت معصومه(س)، مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان، پژوهشگاه امام صادق(ع) دانشگاه علامه طباطبائی، جامعه الزهرا در این کارگاه ها با پژوهشگاه مشارکت داشتند. 
بیشترین کارگاه ها برگزار شده از طرف اداره فناوری اطلاعات با 11 کارگاه و موضوعاتی همچون کار با نرم افزار کتابخوان پژوهان،   آشنایی با امکانات ایمیل سازمانی، سیگما، نرم افزارهای Cloud، word  بوده است و پژوهشکده های مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی و اخلاق معنویت با 5 و 4 کارگاه فعالیت جدی در برگزاری این کارگاه ها داشتند. 
برخی از عناوین این کارگاه ها عبارتند از کارگاه ها دانش افزایی معنویت اسلامی و چالش های جهان معاصر، دانش افزایی معنویت و سازمان، دانش افزایی معنویت و جامعه شناسی، دانش افزایی معنویت و درمانگری، دانش افزایی سیاسگزاری عمومی و شاخص ها و ابزارهای علم سنجی بوده است. 

 
منبع:مرکز همکاری های علمی و بین الملل
كلمات كليدي : رجبعلی اسفندیار , اخبار مرکز همکاری های علمی و بین الملل

تاریخ خبر: 1399/2/22 دوشنبه
تعداد بازدید کل: 34 تعداد بازدید امروز: 1
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 35
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما